Број на оглас: 3160612
Објавен на: 22.04.2019, 17:43
1 / 3

Nikon d3200

200 € 220 €
Резолуција:
Од 20 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristen Nikon D3200 so objektiv 18-55mm VRII, aparatot e vo odlicna sostojba i sleduva so torbicka i site dodatoci..