Број на оглас: 3160122
Објавен на: 15.02.2019, 13:00
1 / 7

Fiat Stilo 1.9 JTD retka verzija od 59 kw

По Договор 2.800 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.9 JTD retka verzija od 59 kw
Во одлична состојба е, секогаш е правено редовен сервис и седиштата се менувани и целиот енериер е променет во сив.
Има вградено сензори за паркирање.
Регистрирано do 14.08.2019
За повеке инфо. на tel.078-246-250 Благој