Број на оглас: 3159672
Објавен на: 30.06.2020, 15:17
1 / 5

Pietro Moro 4 brazdni

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plugovite se odlicni imam dva broja pietro moro italijanski moze koj sakate ekstra cena inf na tel: 078 271 114 ili 071 692 820