Број на оглас: 3159652
Објавен на: 26.03.2020, 18:32
1 / 4

iPhone 5C White

3.500 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
iPhone 5C White
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
10 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ITNO
iPhone 5C White
donesen od amerika neverlock
adapterot e za americki steker