Број на оглас: 3159312
Објавен на: 04.08.2020, 21:52
1 / 2

се продава

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
4489 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


се продава нива од 4489m2.2300 се лозов насад. погодна е за индустриски плац. со технолошка вода.се наоѓа во близина на вв бовин. цена по договор.инфо на 070427403 перо