Број на оглас: 3158898
Објавен на: 14.05.2019, 18:19
1 / 8

BMW 525 TDS MOZE ZAMENA

2.200 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 525 TDS registriran, servisiran
Moze zamena za traktor
ERCE 076 778 012