Број на оглас: 3158883
Објавен на: 20.02.2020, 15:08
1 / 6

Gumi za kros cross enduro motori

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi za kros enduro nov dimenzija
120.90/18
110.90/18 ka koj saka cena 1000den
Tel.076-980-335