Број на оглас: 3158571
Објавен на: 15.03.2019, 12:31
1 / 8

Fujifilm Fine Pix s 5700 zoom 10x opcicki 7.1mp

2.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Резолуција:
8,1-10 Мегапиксели
Марка:
Fujifilm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Aparatot e maksimalno zacuvan doagja so baterii I polnac za nego kabel za prefrluvajne na sliki vo kompijuter I memoriska of 2gb