Број на оглас: 3158452
Објавен на: 23.02.2020, 18:51
1 / 1

ДУЌАН ВО ЧАРШИЈА

1 €
Квадратура:
1 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Od delovniot prostor, koj se naogja vo samata Ohridska Carsija, se iznajmuvaat prviot i vtoriot kat. (prizemjeto veke e iznajmeno).
Za povekje informacii tel. - 070 580 580.