Број на оглас: 3158388
Објавен на: 13.07.2020, 16:23
1 / 2

SE PRODAVA KUCA VO GOSTIVAR, CENTAR 338 m2

360.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
9
Квадратура:
338 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1996
Година на реновирање:
1997
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavan Kuca vo Gostivar sproti intenatot, centar peski 5 minuti.Cvrsto gradena. Odlicna za Ziveenje.
Ima parno koe moze da bide za posebno za lokal i podrum, posebno za drugite dva strata. Lokal i podrum Industriska Struja. Moznost za parkiranje i na povece od 4 vozila. Dvorno mesto. Mozna e zamena za stan vo Skopje.