Број на оглас: 3158358
Објавен на: 15.03.2019, 22:59
1 / 7

Traktor Fiat 415 4x4 Prikolka za Traktor kiper i tanjiraca

6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktor Fiat 415 4x4 Prikolka za Traktor kiper i tanjiraca komplet Barajte na 070682745