Број на оглас: 3157958
Објавен на: 07.05.2019, 12:14
1 / 5

Lingken 125cc

600 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Останато
Година:
2015
Модел:
Lingken
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


LINGKEN 125cc
se prodava lingken 125cc kako nov poveke inf na 078346706

Inf. 078346706
Inf. 078346706
Inf. 078346706
Inf. 078346706