Број на оглас: 3157850
Објавен на: 17.03.2019, 15:06
1 / 2

BATERIA CITIZEN MT621 295-3300

750 МКД Цената не е фиксна 800 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam BATERIA CITIZEN MT621 295-3300 recharchable za citizen casovnik eco drive
Model na bateria MT621 295-3300
NOVA NE KORISTENA