Број на оглас: 3157774
Објавен на: 09.05.2019, 07:34
1 / 6

PLANIKA

50 €
Tип на обувки:
Чизми
Големина:
>40
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


ZACUVANI KAKO NOVI SE 078 583 136 + TERMINATOR cizmi 46 br