Број на оглас: 3157578
Објавен на: 12.08.2019, 10:50
1 / 12

Терен Ауто Плус Охрид

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Teren Auto Plus Ohrid
Салон за продажба на користени возила
Сопствен увоз на користени возила од
-Германија
-Белгија
-Холандија
Проверени возила, технички во беспрекорна состојба, сервисна историја.
За подетални информации за возилата посетете ја нашата веб страна
WWW.TERENAUTOPLUS.COM
WWW.TERENAUTOPLUS.COM
WWW.TERENAUTOPLUS.COM
http://www.terenautoplus.com/mk/vozila
http://www.terenautoplus.com/mk/vozila
http://www.terenautoplus.com/mk/vozila