Број на оглас: 3157470
Објавен на: 20.02.2019, 11:49
1 / 9

Fiat Punto 1.9JTD Sporting

1 € Цената не е фиксна 1.700 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Punto 1.9JTD sporting verzija,reg.do 13.06.2019 full oprema napraven servis novi gumi stegnato...reno laguna 1.8i 16v full oprema reg do 04.2019 vo super sostojba...