Број на оглас: 3155909
Објавен на: 12.02.2019, 15:04
1 / 7

Se prodava gjipot,ekstra sostojba

4.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava voziloto,vo ekstra sostojba,servisirano,novi gumi,full oprema,mortor,2.5 dizell,so zelen karton,za poveke informacii
Ve molam zvonite na 070/498-447-ACE