Број на оглас: 3155407
Објавен на: 22.02.2019, 08:23
1 / 3

pridavam kampanjola

1.200 €
Марка:
Fiat
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Fiat kampanjola AR55 vo super sostojba
registrirana do 8.2019 so vgraden plinski ured so novi zadni gumi vo super sostojba,voziloto e pali vozi.
lice za kontakt Darko 072.219.420