Број на оглас: 3155385
Објавен на: 10.02.2021, 11:42
1 / 11

Mrcedes CLK 220 CDI

8.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLK 220
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Купеа
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes CLK 220 CDI
godina na proizvodstvo 2008
so naj visoko nivo na oprema