Број на оглас: 3153296
Објавен на: 15.03.2019, 18:13
1 / 4

Garnitura 3/2/1 “Bali-Kristina Damill”kupeni

500 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


3/2/1
3 se otvara za spienje.
Skoro novi.