Број на оглас: 3153293
Објавен на: 12.04.2019, 17:53
1 / 11

Jeep Grand Cherooke

10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Extra socuvan so fabricki zatemneti dupli stakla so oznaka v 3.0 mercedes motor so full oprema moze zamena 070779363