Број на оглас: 3153184
Објавен на: 13.08.2019, 12:26
1 / 12

AUDI A6 1.9TDI

2.700 € Цената не е фиксна 2.750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


klimatronik dvozonska
radio cd so usb i aux
elektrika na stakla
centralna na dalinsko
allu bandasi
4x novi zimsku gumi
naslon za raka napred i nazad
telefon,zavesi
novi diskovi i plocki
napraven golem i mal servis
Moze zamena za audi a3 nad 2004g peugeot 307, 308 207 208, seat leon, ibiza, golf 5

TEL ZA KONTAKT
075 603 119 NIKOLA