Број на оглас: 3152938
Објавен на: 09.04.2019, 07:39

ALTERNATOR ZA MARUTI

800 МКД Цената е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
Друг модел
Година:
1994
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
23 kw / 31 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informacii na tell