Број на оглас: 3152904
Објавен на: 31.05.2020, 08:17
1 / 8

Topppp ponuda!!!!

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Zastava
Модел:
101
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови делови останати после затворање на дуќан со авто делови !
Водна пумпа за лада нива 1.200ден
Зглобови за Z-101 (топ квалитет) 800ден
Крстачи за лада нива 300 ден