Број на оглас: 3151882
Објавен на: 27.03.2020, 01:09
1 / 4

Polnac adapter ASUS 12V 3A

500 МКД Цената е фиксна 600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


Orginalen asus adapter ispraven bez mana
istiot od slikite
cenata e 500denari