Број на оглас: 3151497
Објавен на: 02.08.2020, 10:27
1 / 12

Mercedes ml270 dzip 4x4

6.000 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
161 kw / 219 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes ml 270 4x4 vo perfektna sostojba, od elektrika sve raboti,so servisna kniska.telf.078268775.proverka Kade skate.registriran do 18.06.2021god.cenata e fiksna.