Број на оглас: 3151351
Објавен на: 11.07.2020, 08:12
1 / 7

Mercedes Benz Vito 112CDI

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Vito
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kombeto e tovarno, socuvano 2001 godina so pominati okolu 230 000km, koristeno za sopstveni potrebi redovno servisirano so novi predni gumi. Nov akumulator Registrirano do 09/2020. Smeneta lamela komplet pred 10000km. Moze zamena.