Број на оглас: 3151286
Објавен на: 12.02.2019, 14:09
1 / 6

Audi A4 1.9 110kw TDI QUATTRO 4X4 Ful oprema

3.100 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Audi A4 1.9 tdi 110ks Quatro 4x4
Voziloto e vo odlucna sostojba ima novi zimski gumi i e regusrrirano cela godina do 02/2020 god
So ful oprema: 4 ri elektrika na stakla
Klimatronik,servo,abs,airbezi,centralno i tn
Bez zameni !!!
Cena: 3000 eu