Број на оглас: 3151211
Објавен на: 15.10.2019, 20:19
1 / 3

СЕ ПРОДАВААТ РЕТРОВИЗОРИ!

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за каросерија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат ретровизори за КТМ. Купени се од Шветска со супер квалитет, но по грешка. Парот е 1000 денари.