Број на оглас: 3151188
Објавен на: 12.10.2019, 15:08
1 / 3

СЕ ПРОДАВАТ НОВИ РЕТРОВИЗОРИ!

1.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
KTM
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2008
Модел:
Enduro

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови ретровизори за КТМ. Купени се од Шветска со супер квалитет, но по грешка. Парот е 1000 денара.