Број на оглас: 3150826
Објавен на: 03.03.2021, 20:16
1 / 9

SE PRODAVA PEŽO(PEUGEOT) 307 SW 2005 GODINA, 136 KS . NA BG

1.600 € Цената не е фиксна 1.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PEŽO 307 SW KARAVAN.
2005 GODINA. EURO 4 . 2.0 HDi . 136 KS
225. 000 KILOMETRI
KOMPLET SREDENO I SERVISIRANO SO KOMPLET OPREMA.EPTEN NOVI ZIMSKI GUMI SAVA ESKIMO HP2.
MOŽE I SO 7 SEDIŠTA DA BIDE.
TEHNIČKI DO 28 JULI 2021 ,ZELEN KARTON DO 13 APRIL 2021GODINA SO PLATENI DAVAČKI KOMPLET KOMPLET ZA 2020 GODINA.
SO STAKLEN KROV. NA BG TABLI. MOŽE DA SE NAPRAVI NA MK TABLI .
225.000 KILOMETRI.
CENA 1600 EVRA
VIBER :+38970-744-412
Email :ristokaracanakov@gmail.com