Број на оглас: 3150811
Објавен на: 20.05.2019, 18:21
1 / 11

renault megane navi

2.700 € Цената не е фиксна 2.800 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 benzin vo odlicna sostojba kupeno od ch salon,doneseno so vozenje za toa jas garantiram fabricka navigacija , servisna kniska klima ispravna gumi zimski i.t.n do registracija