Број на оглас: 3150805
Објавен на: 29.05.2020, 12:10
1 / 11

Fiat Sedici 4x4

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Sedici
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat sedici 4x4 (po potreba) vo odlicna sostojba napraven golem servis rebrast kaish zategachi vodna pumpa termostat
reg do januari 2020 so zelen karton
fabrichki zatemneti stakla vneseni vo soobrajchajna
klima ispravna
el stakla na site vrati
plocki na predni trkala remsa
i.t.n