Број на оглас: 3150691
Објавен на: 12.02.2019, 19:29
1 / 6

Xbox 360 senzor camera (kinect)

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ve molam ne dzvonejte na dolniot bror za info dzvonete na tel 071 433 335