Број на оглас: 3150641
Објавен на: 19.04.2019, 08:45
1 / 10

Alfa romeo 147 1.6benzin

1 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno motor i menuvac rabotat perfektno od oprema ima klima abs servo bord kompijuter el prozori i retrovizori Alumknski bandasi 16ki idr. Kolata e uvezena od italija i se e plateno do reg