Број на оглас: 3150360
Објавен на: 19.02.2019, 13:09
1 / 4

Iphone 6s 32gb Grey

11.500 МКД Цената е фиксна
Марка:
Apple
Модел:
6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Super zacuvan iphone 6s 32gb neverlock grey silver, koristen so maska i folija celo vreme, bez grepka
Moze zamena za 7plus ili 8plus so moja doplata
Info na 074209099