Број на оглас: 3150139
Објавен на: 25.02.2019, 13:24

Se prodava plac vo Kavadarci nasproti Velkom Trejd

50.000 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1500 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac nasproti Velkom Trejd stanica za tehnicki pregled placot e 1500m2