Број на оглас: 3149387
Објавен на: 01.04.2020, 13:58
1 / 8

Opel Astra Opc Gtc line

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupeno od salon prv gazda so 99000 km original 1.4 benzin so 4 sezonski gumi sa povise info javete se na ovaj BROJ :070 991 007