Број на оглас: 3149199
Објавен на: 19.04.2019, 13:00
1 / 6

Se prodava Audi A3 1.9TDI

4.000 € Цената не е фиксна 4.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi A3 2004 god 1.9TDI.
Kolata e so 215 000km.
Se prodava od fizicko lice,ne od prekupci.
Mozna e zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.
REGISTIRANA DO 08.2019godina
Informacii na 070 512 271 ili
070 552 157 VIBER