Број на оглас: 3148651
Објавен на: 04.08.2020, 17:49
1 / 4

Se BARA vikendica na Popova Shapka

30.000 €
Квадратура:
80 m²
Број на соби:
2
Греење:
Струја
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се бара


KOPUVAM vikendica 55-80m2 so cist imoten list,
cenata 29000 E