Број на оглас: 3148276
Објавен на: 25.03.2020, 10:26
1 / 2

RENAULT TRAFIC 2.1 D 1986 god. - cel ili na delovi

480 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


-neregistriran
-ispraven motor
-cena za cel 750