Број на оглас: 3148200
Објавен на: 20.06.2019, 20:25
1 / 2

Soundcraft Ui Digitalni mikseti ( Novi )

1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава


Soundcraft Ui 24R = 730 evra
Soundcraft Ui 16 = 400 evra
Soundcraft Ui 12 = 270 evra