Број на оглас: 3147798
Објавен на: 15.02.2019, 08:59
1 / 3

BMW bandasi 18ki so zimski gumi!

300 € 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi 18ki i zimski gumi komplet vo ekstra sostojba za BMW
INFO NA 078 369 264