Број на оглас: 3147400
Објавен на: 19.02.2019, 13:00
1 / 9

Seat Leon 2010 1.4 facelift neuvezuvan

6.200 € Цената не е фиксна 6.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата не е увезувана, купена е и сервисирана во Кадис со комплетна сервисна историја.

Мотор 1.4 со 86кс, вграден BRC плински систем.

-- електрични прозори
-- електрично подесување ретровизори
-- електрично затварање ретровизори
-- команди на волан
-- греачи во ретровизори
-- електрично подесување фарови
-- фабрички 17" Seat бандаши со Michelin Crossclimate гуми
-- магленки со аголно осветлување
-- фабричко радио MP3 и AUX
-- 2 клуча

Повеќе инфо на телефон.

Колата може да се види во Штип или Скопје.

Ценкање на лице место.