Број на оглас: 3146085
Објавен на: 17.02.2019, 10:57
1 / 10

Skoda Fabia 1.4 dizel klima 2008 god

2.850 € Цената е фиксна 3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Skoda Fabia 1.4 dizel so ful oprema
Mnogu ekonomicno vozilo
Voziloto tehnicki i karoseriski vo odlicna sostojba
Ima 4 ri zimski novi gumi
Kontakt tel. 070911201