Број на оглас: 3145895
Објавен на: 17.08.2019, 19:36
1 / 9

Gumi 205/75/15

300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Ruski gumi off road 2018 g gumite se kako novi 2 meseca vozeni max 1000 km dlabocina na starata 14 mm tel 075404679 Gose