Број на оглас: 3145663
Објавен на: 19.02.2019, 15:58
1 / 6

Navigacija Garmin Nuvi 1690

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


So orginalen drzac i polnac, memoriska 8GB. Mapa 2018 za cela evropa. Moze zamena za pojacalo ili zvucnici.