Број на оглас: 3145582
Објавен на: 21.04.2019, 13:10
1 / 12

PRODAVAM SEAT ALTEA 1.9 TDI 2007g.

55 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Altea
1.9 tdi
Registrirana do 2020 god.
Full oprema
2 kluca
Tempomat
Bord kompjuter
Radio CD-MP3
Komandi na volan
Klimatronic
Elektrika na site prozori
Greaci na retrovizori
Senzor za svetla
Napraven kompleten servis
Smeneto plocki predni i zadni
Smeneto rebrasti kais i vodna pumpa
Novi gumi i dr.