Број на оглас: 3145011
Објавен на: 14.07.2019, 10:38
1 / 3

се продава ЛЕД Монитор 22" ST

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava led monitor 22 inci model ST koristen 6 meseci vo domasni uslovi seuste pod garancija,se prodava poradi nabaven laptop.