Број на оглас: 3143952
Објавен на: 30.07.2020, 16:38
1 / 2

PLAC DO RESTORAN BELICA IZLEGUVA NA SAMA REKA

25 € Цената е фиксна
Квадратура:
1300 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Plac niva od 1300m3 na top lokacija vo selo belica makedonaki brod vo sama blizina na restorant belica